Dehşet evi


ABD’nin California eyaletinde meydana gelen olay kan dondurdu. Komşuların duyduğu silah seslerinin ardından polis çağırdı. Polis ekipleri pencereden içeri baktığında kan donduran görüntü ile karşılaştı.

ABD’nin California eyaletinden kan donduran son dakika haberi! Komşuların duyduğu silah seslerinin ardından olay yerine gelen polis, pencereden içeri baktığında yerde  yatan cesetleri gördü.

California’da polise gelen bir telefon, dehşeti gözler önüne serdi. Silah sesleri gelen evde çok sayıda ceset vardı.
Polis, içeride biri erkek, biri kadın ve bir çocuğun cesedini gördü. Üç erkek çocuk ise yaralıydı.Yerel medya, 31 yaşındaki babanın evde silahıyla karısını ve çocuklarını vurduğunu bildirdi.  Baba daha sonra silahını kendisine doğrulttu ve intihar etti. Polis Matt Dobbs, memurların olay yerine ulaştığında içeride kanlar içinde yatan bir küçük çocuğun pencereden göründüğünü ifade etti. Polis yetkilileri, yaralı çocuklardan birinin ameliyata alındığını ve durumunun kritik olduğu bildirdi. Yerel medyada, annenin cuma günü mahkemeden babaya karşı yasaklama emri çıkardığını belirtti. Cumartesi sabahı evi ziyaret eden babanın karısıyla tartıştığı ve tartışmanın ardından cinayetleri işlediği bilgisi verildi.

Y. Sevinç Çendik

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s