İnstagrama ne oldu?


Instagrama ne oldu? Instagram’da fotoğraflar yüklenirken sorun mu çıkıyor? Neden Akış yenilenemedi uyarısı veriyor?

Dünyanın popüler sosyal medya ağlarından bir tanesi olan Instagram’da son dakika erişim problemleri mi yaşanıyor. Milyonlarca kullanıcısı olan uygulamaya erişim problemi yaşayan vatandaşlar arama motorlarından ‘Instagram çöktü mü ve Instagram neden açılmıyor’ sorularını araştırıyor. Uygulamaya telefondan girmeye çalışan kullanıcılar ‘Akış yenilenemedi uyarısı’ ile karşılaşıyorlar. Peki, Instagram neden açılmıyor buyrun yazımıza…

Dünyanın en çok kullanılan en popüler sosyal medya uygulamalarından olan ve her gün milyonlarca kişi tarafından kullanılan Instagram’da erişim sorunu yaşanıyor. Yerel saati ile saat 17.30’dan beri yaşanan problem tüm dünya ile aynı anda başladı. Twitter ve arama motoru üzerinden binlerce kullanıcı aynı soruyu sordu ‘Instagram çöktü mü ve Instagram neden açılmıyor’ ve cevap aradı. Konunun muhattabı olan İnstag. Ise herhangi ilgili bir resmi açıklama yapmadı. Kullanıcılar akış yenilenemedi uyarısı ile karşı karşıya kalsada dediğimiz gibi bir açıklama yok henüz. Peki, Instagram’a ne için girilmiyor, çöktü mü? İşte bu soruların yanıtları yazımizda.

INSTAGRAM ÇÖKTÜ MÜ? INSTAGRAM AKIŞ YENİLEME SORUNU
Bazı kullanıcıların akış yenilenemedi bazı kullanicıların ise siteye giriste yaşadıkları yavaşlama sorunu daha onceleride bir iki kere yaşanmıştı. Konunun kısa sürede düzeltileceği düşünülüyor.

Serkan Çendik

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s